اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]
اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

فروشگاه اینترنتی برگ و باد از سال 1397 آغاز به کار کرده و هم اکنون در حال فعالیت می باشد . فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک، درگاه پرداخت بانکی، آدرس دقیق و معتبر، شماره تلفن ثابت و موبایل میباشد.

در همین راستا فروشگاه این امکان را به مشتری میدهد  تا جهت خرید از گزینه های مانند خرید حضوری، پرداخت درب محل، امکان عودت کالا در صورت معیوب بودن استفاده نماید.

شبانه روز می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید. مشاورین سایت از ساعت 8 صبح تا 12 شب در تمام ایام هفته پاسخگو هستند .

 

بعد از ثبت سفارش فروشگاه اقدام به بسته بندی و ارسال سفارش برای مشتری میکند و همزمان مشتری را در جریان و نحوه  ارسال و زمان تقریبی رسیدن کالا قرار میدهد .

امکان لغو سفارش‌ تنها در صورتی امکان پذیر میباشد که مدل کالای سفارشی اشتباه و یا کالای مورد نظر معیوب به دست مشتری رسیده باشد.

 
 
  1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت سایت
  2. پرداخت درب محل

پرداخت بیعانه جهت اطمنان از خرید، از مشتری دریافت میگردد .پس از آنکه مشتری با مشاور فروش فروشگاه بر سر مدل و قیمت کالا به توافق رسیدند مشتری از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت یا کارت به کارت، مبلغ پیش پرداخت توافق شده را واریز میکند . 

1- از طریق پیک اختصاصی

2- باربری

3- پست

بله کلیه محصولات فروشگاه گارانتی دارند.

مشتری می توان محصول خود را بدون گارانتی نیز خریداری کنید.